Про себе

 Каламєєць Надія - замріяний художник, ілюстратор, творець креативних речей. Проживаю в місті Києві. Надихаюся кавою, сутінками та чимось дивним і незбагненним.

Работи

"Кур`єр".

Місяць кур`єрської роботи просто не міг пройти даремно. 
В результаті він вилився у такезний витвір. Усі елементи сповнені глибоким символізмом, відверто прочуті на власній дупі:
1) осіннє але однозначно холодне небо, що доповнює вітер. Свіжо дуже навіть, можна сказати йде на перші морози (а ти знов забув вдома шапку, так?))
2) сутінки: допрацювався-добігався за весь день аж до вечора, і бачиш, що уже темнішає, а тобі все ще дофіга всього тягти.
3) зажопіє, десь там видніється на горизонті потрібний будиночок..поки дійдеш - буде уже зовсім темно..і звісно ж, цивільні маршрутки по-людськи туди не їздять Х)) образ далеких країв довершує опудало в полі)
4) сама дорога..вона земляна, скажімо, не дуже зручна, грузна, і взагалі аж ноги зариваються у пісок Х) не по-людськи)) транспорту нєма))
5) від пориву вітру звісно щось відірвалось-полетіло))) і на мапу нормально не подивишся - усе нафіг здуває)) ну і вільні для цього у тебе всього півтора пальця)
6) купа всього нагружено, ніфіга ніщо нікуди не вміщається, навалено-натикано, ще й шеф вирішив, що останнє замовлення "по дорозі, зовсім близько, тож нівапрос і його дотягти" - і нагрузив зверху цього всього вєлік)
7) а половина багажу - це те, що покупці подивилися, подумали, почухали потилиці і сказали "ніхачуууу" - і ти маєш усе тягати з собою, щоб потім назад приперти Х)
Отака фаталістичність)))

Але як би тєжко інколи не було, знаходиться саме той момент, коли повіє легкий вітерець, ти піднімеш голову та побачиш над собою красивезне небо - і враз ейфорія захоплює подих, і хочеться закричати "Бооже! Як же ж класно працювати кур`єром!" (ну може раз на місяць таке буває :) )


Всі випадково впізнані бренди тут не випадкові :)
І взагалі з завтрашнього дня картина ця висітиме на стіні офісу кур`єрської служби та надихатиме на подвиги. Чи то уже там висить.

Комментарии:
TOP! © Copyright 2013 — 2016.
FOLLOW ME:
FACEBOOK
VIMEO
FLICKR
TUMBLR
TWITTER